Lista wszystkich domen - strona 6

Domeny na sprzedaż

domena cena TF DR BL rok opis
alkometry.pl
alkomat,alkometr,motoryzacja
400 0 0 0 2022 Świetna domena pod sklep z alkomatami.
aliasing.pl
aliasing,domeny,domena,internet,sygnały
negocjuj 0 0 0 2022 Fajna domena pod serwis z domenami internetowymi :) Ale nie tylko, bo aliasing to nieodwracalne zniekształcenie sygnału w procesie próbkowania wynikające z niespełnienia założeń twierdzenia o próbkowaniu. Zniekształcenie objawia się obecnością w wynikowym sygnale składowych o błędnych częstotliwościach
akcjogram.pl
akcje,gpw,serwis społecznościowy,finanse
negocjuj 0 0 0 2022 Fajna domena pod finansowy serwis społecznościowy.
autopasta.pl
pasta,samochód,polerka,konserwacja
negocjuj 0 0 0 2022 Wyśmienita nazwa domeny, która może posłużyć do przedstawienia oferty na różne preparaty czyszczące i nabłyszczające do samochodów.
hurkacz.pl
hurkacz,tenis,sport
negocjuj 0 0 0 2022 Znany polski tenisista Hurkacz. Świetna domena na fanpage lub na stronę informacyjną o tenisie ziemnym.
akweny.pl
akwen,akweny,basen,oczka wodne,zakładanie oczek wodnych,zakładanie stawów,budowa basenów
negocjuj 0 0 0 2022 Firma zajmująca się zakładaniem małych akwenów typu oczka wodne, stawy i stawiki, a także baseny. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.
autokratka.pl
auto,kratka,krata,samochód,motoryzacja,transport
negocjuj 0 0 0 2022 Najlepsza ofert na montaż i zakładanie krat i kratek w samochodach osobowych. Najlepsze ceny, mnogość materiałów, szybka obsługa i wykonanie. Zapraszamy!
petaza.pl
petaza,plastik,degradacja,bio,eko,eco,pet
negocjuj 0 0 0 2022 PETaza wg schematycznie przedstawionej reakcji: (tereftalan etylenu)ₙ + H₂O → (tereftalan etylenu)ₙ₋₁ + MHET, gdzie n jest liczbą monomerów w łańcuchu polimeru. W wyniku powyższej reakcji śladowe ilości PET rozkładają się również do tereftalanu bis(2-hydroksyetylu) (BHET).
cukromierz.pl
cukrzyca,glukometr,glikemia
negocjuj 0 0 0 2022 Bardzo fajna nazwa alternatywna dla glukometrów.
cukrometr.pl
glukoza,klukometr,cukier,cukrzyca
negocjuj 0 0 0 2022 Glukometr – medyczne, przenośne urządzenie diagnostyczne służące do pomiaru i bieżącego odczytu poziomu glukozy we krwi włośniczkowej, pobieranej zwykle z opuszków palców lub płatków uszu (niektóre modele glukometrów umożliwiają również pomiar stężenia glukozy w osoczu krwi).
cashomat.pl
wirtualny portfel,cashomat,pieniądze,przelewy,płatności internetowe
negocjuj 0 0 0 2022 Wirtualny portfel Cashomat.pl to wyśmienita opcja! Sprawdź nas już dziś i korzystaj z wielu promocji.
busing.pl
bus,transport,przewóz osób
negocjuj 0 0 0 2022 Usługi związane z transportem busami - transport osób krajowy oraz międzynarodowy. Przewóz osób i paczek.